#1 2015-02-14 17:42:43

 Riiky

Cari

Skąd: Paczka żelków
Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Riiky opanowuje fora

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2015/013/8/6/scren_by_lysenne-d8drx3l.png



Imię: Carissime

Rasa: Jest krzyżówką Ognistego Wilka ze Skrzydlatym Wilkiem oraz Szkarłatnym Wilkiem. Gdyby jednak miałaby wybrać jedną rasę, stwierdziłaby, że najwięcej jest w niej Ognistego Wilka. Po Skrzydlatych odziedziczyła tylko skrzydła (Skrzydlate Wilki posiadają moc władania żywiołem powietrza, Cari takowej nie posiada), a po Szkarłatnych to, że lubi zabijać (wilki nie posiadają mocy, są jednak nieśmiertelne, silne, uwielbiają zabijać nie tylko dla przeżycia, ale i dla przyjemności). Ogniste Wilki potrafią władać ogniem; wilczyca też potrafi nim władać, lecz nie wychodzi jej to za dobrze. Jej rodzice również byli Ognistymi Wilkami.

Wiek: Nie potrafię określić jej wieku tak, żeby nie była za stara. Jednakże Carissime nie jest już młodą wilczycą, coraz częściej przegrywa w walkach, co świadczy o tym, że pora "przejść na emeryturę". Ma około 6 lat zwierzęcych.

Wataha: Woli przebywać samotnie, więc przez dłuższy czas nie była w żadnym stadzie. Zmieniło się to jednak, kiedy zaczęły się pierwsze porażki, wtedy to założyła Stado Mrocznych Serc.

Moje zainteresowania: Nie mam zbyt dużo zainteresowań; lubię grać na komputerze, jeść, czasami trochę porysować. Lubię też siedzieć na forach i rozmawiać z innymi osobami.

Mój wiek: Dwunastolatka, a co.

Moje hobby: To samo, co napisałam w zainteresowaniach (bo hobby i zainteresowania to prawie to samo) - granie na komputerze, jedzenie, rysowanie, siedzenie na forach i rozmawianie z różnymi osobami. Również oglądanie telewizji.

Offline

 

#2 2015-02-14 18:00:02

 WolfieKiona

Mroczna

Zarejestrowany: 2014-12-09
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Riiky opanowuje fora

Jest spk.


http://i58.tinypic.com/2lurxpv.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokegame.pun.pl www.304gdh.pun.pl www.draw.pun.pl www.thepiczers.pun.pl www.pokemon-arena.pun.pl